Upozorňujeme zákazníky, že ne veškeré zboží prezentované na našem webu je dostupné přímo na prodejnách. Doporučujeme ověřit dostupnost konkrétních položek před návštěvou prodejny.

Rukavice ANSELL HYFLEX 11-926, vel. 7

Kód: 3410-067-000-07
Neohodnoceno
Značka: CXS
Skladem do 5 - 10 dní
Můžeme doručit do:
1.8.2024
Možnosti doručení
>

HyFlex® 11-926 jsou první lehké rukavice ve stylu HyFlex®, které kombinují ¾ máčenou geometrii, odpudivost olejů a zaolejovaný úchop v jediné pružné rukavici

Rukavice 11-926 mají povrstvení s dlouhou životností zajišťující bezpečný úchop v zaolejovaných prostředích. Podšívka je vyrobena z nylonového vlákna na jedné z nejjemnějších osnov a ze ¾ máčena pro zajištění plné ochrany hřbetů prstů.

Tento unikátní soubor ochrany, výkonu a pružnosti přemosťuje mezeru mezi předchozí generací ¾ máčených rukavic odpuzujících oleje pro všeobecné použití vyrobených ze střižené a šité bavlněné podšívky a nejnovějšími bezešvými rukavicemi s máčenou dlaní. Rukavice 11-926 přidávají k designu předchozí generace zlepšenou pružnost, citlivost a zaolejovaný úchop a zároveň v porovnání s ní zlepšují odpudivost olejů, zaolejovaný úchop a prodlužují životnost.


Detailní informace

12 let na trhu
12 let na trhu
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
Náhradní plnění
Náhradní plnění
přes chráněnou dílnu

Detailní popis produktu

HyFlex® 11-926 jsou první lehké rukavice ve stylu HyFlex®, které kombinují ¾ máčenou geometrii, odpudivost olejů a zaolejovaný úchop v jediné pružné rukavici

Doplňkové parametry

Kategorie: Rukavice ANSELL
Hmotnost: 0.045 kg
Normy: EN ISO 21420:2020
Typ produktu: Rukavice
Velikost: 7
Značka: ANSELL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: